Прекурсори в Україні 2012

Прекурсори – це речовини що використовуються для виготовлення наркотиків. Тому наші депутати настільки стали розумні (а насправді попугаї, що копіюють Росію), що вирішили заборонити їх. І проблема для пересічного громадянина в тому, що туди потрапили дуже корисні речовини для народного використання.

Соляна кислота: завжди продавалася, я купував підлітком і користувався. Наприклад нею я відновив старі заіржавілі тиски. які тепер активно використовує мій батько. Звичайно депутати срать хотіли на селян, їм же тиски взагалі не потрібні, тільки Куршавель і шлюхи.

Ось до речі ці тиски, відновлені соляною кислотою (HCl) яку заборонили кримінально.

Ацетон і уайт-спірит – під забороною. Фарбу доводиться розводити якоюсь бодягою вуглеводнів, скоро і їх можуть заборонити.

Перманганат калію. Ну це взагалі-то давня корисна сполука. Пити коли дришня напала, промивати рани, поїти ціплят, це нікого вже не цікавить, особливо депутатів. Я навіть уявлення не маю, що ті нарики добували з KMgO4.

Оцтовий ангіндрир, попросту концентрована оцтова кислота. Ну домохазяйкам уже нічим консервувати їх спеціальні рецепти, як це вони оцт не заборонили.

Ну а тепер до законів:

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Еще нет оценки, будьте первым)
Loading...
стрілка

Понравилась статья? Подпишись на обновления блога, и получай самую свежую информацию на свой e-mail!

Свежая информация в сфере SEO:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *