Особистий блог Blohher'a

Читай Blohher брат

Реклама Google
Популярність сайта і якісний пошук

mail.ru банить і очищає акаунти почти!

Це просто неподобство. Захотів швидко додати новину на newsland.ru і згадав що в мене є там якийсь акаунт з рейтингом для цього (потрібно 30 рейтинг, у мене там 43) - ось він http://www.newsland.ru/user/profile/id/1081483/ 

Вхід там був через меіл.ру. Знайшовши правильні логіни і паролі я не зміг ввійти в почту, але на щастя зміг відновити ту, на яку зареєстрована dashaNewAge.

Висновки такі: меіл.ру очищвє акаунти і блокує їх, якщо ви ними не користуєтесь. Я не користувався менше року - і мене очистили? Це ж неподобство! А якщо я в армію піду або на війну - і моя пошта буде видалена?

В результаті цього я задумав зареєструвати власний домен, який би був схожий на меіл.ру, наприклад bmail.ru і створювати поштові акаунти через хостинг. Дуже зручно - адже тепер ніхто не забанить мене, та й пароль не обов'язково запам'ятовувати. Коли дійде час до простановки ссилок по базах - саме так я і зроблю.

Думки відвідувачів

Залишити свою думку »

 
slovo
29 мая 2012 ; 23:37:44
 
Та майл ру завжди херовий був. Його банять всі нормальні сайти.
Vsevolod
30 мая 2012 ; 01:11:04
 
Треба було просто прочитати правила, я думаю там має бути написано, за що блокуються чи видаляються акки. Хоча сам я звісно ж нічого не читав
Форекс проги бесплатно
30 мая 2012 ; 01:51:32
 
Vsevolod, а ти перевірь свою почту. в яку ти начебто давно не заходив. Можливо вона вже заблокована

Залишити коментар

Нік
 
E-mail
 
Сайт
 
Текст
 

 
Blohher - Блог розробника сайтів